tel.:+421 948 357 570

Komíny a krby navrhnuté pre Váš život

Komíny a krby navrhnuté pre Váš život
27. mája 2024 Marcela Surová

Schiedel Vám zabezpečí nezávislosť, bezpečnosť a tepelnú pohodu

Tam, kde horí oheň, tam je pohoda, teplo. Miesto, kde chcete byť a užívať si to, oddychovať, relaxovať. Plamene nás okúzlujú takmer magickým spôsobom. Na každodenný stres sa rýchlo zabúda. Ako za starých čias sa okolo krbu v dome schádzajú rodiny, dobrí priatelia, starí a mladí ľudia. Zabezpečuje útulnosť, pohodu a harmóniu. Teplo a svetlo za každých okolností.

Schiedel je európska jednotka na trhu komínových systémov pre odvod spalín. Poskytujú užívateľom príjemné chvíle pri rodinnom krbe, prispievajú k tepelnej pohode, bezpečnosti a nezávislosti. Tým rodinným krbom môže byť KINGFIRE – krb pod komínom alebo krbové kachle SIRIUS. A čerstvý vzduch vám zabezpečí riadené vetranie s rekuperáciou – KombiAir.
Ak plánujete vložkovať komín, v ktorom bude kotol na ekohrášok, potom dôverujte vložke KERANOVA s neobmedzenou životnosťou.

Navštívte naše stavebniny Slosmat, kde nájdete širokú ponuku produktov na vykurovanie či obložkovanie komína. Veľkou výhodou produktov Schiedel je, že nie sú len funkčné ale sú navrhnuté tak, aby sa hodili do každého typu domu- elegantný, moderný nadčasový alebo elegantne zakrivený.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*