tel.:+421 948 357 570

PARTNERSTVO S ASAS

Sme hrdým členom nákupnej aliancie ASAS, a.s. Jednou z hlavných náplní činnosti aliancie je nákup stavebného materiálu a jeho predaj prostredníctvom svojich partnerských spoločností.

Prostredníctvom aliancie ASAS, a. s. napredujeme v dynamickom rozvoji našej spoločnosti. ASAS, a. s. v súčasnosti zabezpečuje služby pre 17 obchodných partnerov a celkove 23 predajných miest, v rámci všetkých regiónov Slovenska.

Aliancia svojim partnerom poskytuje dodávateľský servis na špičkovej úrovni pri dodržaní konkurencieschopných cien dodávaného materiálu.

Aliancia ASAS, a. s. spolupracuje so všetkými významnými výrobcami a dodávateľmi stavebných materiálov pre Slovensko. V portfóliu má vyše 70 dodávateľov. Okrem obchodnej činnosti sa sústreďuje aj na aktivity:

  • Vytváranie a vyhľadávanie predajných príležitostí.
  • Poradenstvo v oblasti legislatívy, podpory podnikania pre svojich členov.
  • Vyjednávanie obchodných podmienok v oblasti prevádzkového materiálu.
  • Realizovanie marketingových aktivít, ktoré úzko súvisia s podporou predaja materiálov v rámci členov, dodávateľských partnerov, ako aj s propagáciu samotnej aliancie.

Cieľom nášho členstva v aliancii ASAS, a. s. je zefektívnenie procesov pri nákupe stavebných materiálov tak, aby boli naplnené všetky požiadavky obchodného, informačného a logistického charakteru.

Sme radi, že môžeme byť vďaka tejto spolupráci byť špičkou v oblasti predaja stavebných materiálov a DIY segmente.

Bližšie informácie o aliancii ASAS, a.s. na tomto odkaze

PREDĹŽENIE PREVÁDZKOVÝCH HODÍN PRE VEĽKOOBCHOD A ZÁSOBOVANIE a OPATRENIE NA OCHRANU ZDRAVIA A PREVENCIU PRED OCHORENÍM COVID-19

Vážený obchodný partner,

napriek tomu, že naša maloobchodná predajňa a maloobchodný predaj spotrebiteľovi sú naďalej dočasne zatvorené,

od pondelka 30.03.2020 predlžujeme prevádzkové hodiny na

Po-Pia 07:00-14:00

pre podnikateľov a zásobovanie.

Počas uvedených prevádzkových hodín sme po predchádzajúcej dohode a v mimoriadnom režime pripravení našim veľkoobchodným zákazníkom dodať tovar a od prepravcov tovar prevziať.

V rámci tohto mimoriadneho režimu sme ale prijali nasledovné opatrenia, žiadame Vás, aby ste ich v záujme ochrany svojho zdravia, ako aj zdravia našich zamestnancov dodržiavali:

Viac