tel.:+421 948 357 570

O nás

Slosmat

Kde je vôľa, tam je cesta. Človeku sa musí hlavne chcieť.Táto tradičná fráza platí v každej oblasti života, no len pri riešení menej zložitých úloh.Pri vykonávaní zložitejších úloh sa však už „iba“ s chcením nezaobídete. A keď áno, tak sa poriadne vytrápite a obetujete mnoho času, ktorý môžete využiť úplne inak. Vtedy sú pri práci oveľa viac cenené správne vybraté pomôcky v podobe kvalitného materiálu i náradia. Vždy platilo a aj platí, že šikovnosť v kombinácii s tým najlepším materiálom prináša viac presnosti, rýchlosti aj lepšej spokojnosti z celkového výsledku.

Pozrite si virtuálnu prehliadku našej predajne

360

Pri dnešnom množstve sortimentu stavebného materiálu nie je však vôbec jednoduché odhadnúť, ktoré je lepšie od toho druhého. Ak sa vám to predsa podarí, nie sú dostupné tak, ako by ste si želali. So SLOSMATom toto už ale absolútne neplatí! Po 25-ročných skúsenostiach na trhu totiž vlastnými kapacitami dokážeme zabezpečiť veľkoobchodný a maloobochodný predaj tovaru, rozvoz tovaru a v neposlednom rade aj poradenskú službu v stavebníctve.

Máte dilemu s tým, aký materiál zvoliť, čo sa za akú cenu oplatí, ako riešiť reklamáciu či len poradiť o probléme, ktorý sa na stavbe vyskytol? Ochotne sa vám a vašim potrebám budeme venovať tak dlho, ako si bude vyžadovať situácia. Odporučíme vhodný materiál na realizáciu hrubej stavby, zateplenia fasády, výstavby podkrovia, pričom dopodrobna vám vysvetlíme jeho komplexné vlastnosti. Okrem toho dokážeme zabezpečiť bezplatný technický servis prostredníctvom technických poradcov našich dodávateľov priamo u vás na stavbe. Murujete, zastrešujete, zatepľujete či len niečo vo svojom dome natierate? Riešenia každej stavebnej činnosti máte so SLOSMATom vždy poruke