tel.:+421 948 357 570

Akcie

Aktuality

Aktuality
Limitovaná akcia na Ytong
autor Marcela Surová

Limitovaná špeciálna akcia na Ytong Využite časovo obmedzenú ponuku! Pre Vašu individuálnu zľavu nás neváhajte kontaktovať. Akcia je platná do…

Aktuality
Pripravte svoje podkrovie na leto
autor Marcela Surová

  Či už sa rozhodnete doma pracovať, baviť sa, príjemne leňošiť alebo si po obede zdriemnuť, mali by ste k tomu mať…

Aktuality
Wienerberger Cashback
autor Marcela Surová

Nákup, ktorý vás odmení. Nakúpte všetko pre svoj dom a získajte peniaze späť. Plánujete výstavbu či rekonštrukciu rodinného domu? Za…

Aktuality
Semmelrock Jarná ponuka
autor Marcela Surová

Inšpiratívne riešenia pre Vašu záhradu Vďaka širokému sortimentu výrobkov poskytuje spoločnosť Semmelrock riešenia pre všetky spevnené povrchy bez rozdielu ich…

Aktuality
Pá pá stará fasáda
autor Marcela Surová

Rozlúčte sa so starou fasádou a zateplite teraz výhodne! Akcia platí ať do 31.05.2023 Získajte zľavu na fasádnu omietku s…

Aktuality
Škridly Mediteran Plus
autor Marcela Surová

Potrebujete škridlu hneď a bez čakania? ⁠ Máme pre vás dobrú správu! Keramickú škridlu Tondach Mediteran Plus máme skladom až…

Aktuality
Zelená obnova: Poznáme podmienky, ako získať na zateplenie domu až 19-tisíc eur
autor Marcela Surová

Z programu Zelená obnova budú môcť majitelia starších rodinných domov získať príspevok až 19 000 eur bez DPH. Podmienkou bude zateplenie.…

Aktuality
Teran – farebný svet striech
autor Marcela Surová

Výber strešnej krytiny by ste nemali podceňovať, pretože strecha má byť v prvom rade funknčná. Výrobca Terran ponúka kvalitné riešenia,…

XPS

XPS extrudovaný polystyrén zaistí optimálnu izoláciu proti horúčave a chladu a je vhodný pre použitie všade tam, kde je potrebný tvrdený polystyrén. Izolácia obvodových stien, plochej strechy, podlahy aj stropov.

Zľava 25 %

 

POLYFORM Fasádny polystyrén

Fasádny polystyrén EPS 70 F sa používa ako izolačná vrstva pri zatepľovaní fasád kontaktným zatepľovacím systémom. Dosky z penového polystyrénu vybranej hrúbky sa lepia na obvodové steny budovy a zabezpečujú tak lepší tepelný komfort.

Použitie polystyrénu:

  • kontaktné zatepľovacie systémy
  • strechy – šikmé strechy (medzi a pod krokvami)
  • stropy- izolácia závesných podhľadov
  • steny – vnútorná izolácia, jadrová izolácia, vonkajšie s mechanicky upevnenou krycou vrstvou
ZĽAVA  35 %

 

EMPORIO Murovacia malta

Vápennocementová murovacia malta. Používa sa na murovanie obvodových, nosných i deliacich stien a priečok z bežných murovacích materiálov (plných i ľahčených tehál, tehlových blokov a tvárnic ). Nie je vhodná na murovanie stavebných konštrukcií z pórobetónu, sklenených tvárnic, sadrových prvkov ani na škárovanie muriva.

Zľava 20 %

 

IPA V60 S35

Oxidovaný asfaltový pás nastaviteľný, podkladový. Asfaltový pás IPA V60 S35 je bitúmenová membrána vhodná pri hydroizolácii striech. V skladbe strešného plášťa sa pás používa pre podkladové vrstvy a medzivrstvy. Je vhodné použiť ho aj pri hydroizolácii podzemných častí stavieb a podzemných objektov proti zemnej vlhkosti. Proti zemnej vlhkosti sa pás spravidla navrhuje v jednej vrstve.

Zľava 25%

 

SEMMELROCK Dlažba Rettango kombi

Ak si myslíte, že klasická betónová dlažba je nuda, tak Rettango kombi vás vyvedie z omylu. Jej melírovaný vzor a netradičná farebná škála umožňuje vytvoriť skutočne nevšedný celkový dojem, najmä na väčších plochách. Jej najdôležitejšou vlastnosťou je vysoká pevnosť, ktorá z nej robí veľmi populárnu dlažbu aj pre parkoviská a chodníky.

Farebné odtiene:

Sivo-grafitová melírovaná
Sivo-hnedo grafitová
Mušľová melírovaná

Skladba jednej vrstvy:
rozmer 20 x 10 x 6 cm – 12 ks
rozmer 20 x 20 x 6 cm – 12 ks
rozmer 30 x 20 x 6 cm – 6 ks

18,90 €/m² s DPH

 

Kanalizačné rúry a príslušenstvo

Kanalizačné potrubie KG DN 110 dĺžka 3000 mm. Systém vonkajšieho kanalizačného potrubia KG je určený pre inštaláciu do zeme a možno ho napájať priamo na systém vnútorného kanalizačného potrubia HT. Kanalizačné potrubie KG je určené na odvádzanie odpadových vôd z pozemku až do kanalizačnej prípojky.

ZĽAVA  25 %

 

Betonárska oceľ

Označenie spravidla kruhových tyčí z ocele, ktoré sa vkladajú do betónu, vďaka čomu sa zvýši jeho nosnosť a zníži sa deformácia betónu a dochádza k výrobe železobetónu. Dôležitým faktorom resp. podmienkou výroby železobetónu je aj súdržnosť a tá je v prípade kruhových výstuží zabezpečená tvarovanými výstupkami.

ZĽAVA 40 %

 

Debniace tvárnice

Debniace tvárnice sú tvárnice, ktoré sa používajú na výstavbu základových pásov, oporných múrov alebo plotov bez použitia debnenia. Sú vhodné tiež pre rýchle zhotovenie nosného obvodového nezatepleného muriva garáží, záhradných domčekov alebo vonkajších krbov.

ZĽAVA  25 % 

Baumit WU Betón 

Vodonepriepustný suchý betón s vysokou pevnosťou triedy pevnosti C30/37, pre ručné aj strojové spracovanie. Vhodný na zhotovenie nádrží, zásobníkov, vodojemov, žúmp, základov, oporných múrov, ako aj na stavby, ktoré sú trvalo vystavené účinkom tlaku podzemnej vody. Zrnitosť 4 mm.

ZĽAVA  32 % 

Cement 42,5

Cement vysokej pevnostnej triedy s vysokými počiatočnými pevnosťami. Umožňuje betonáž i v chladnom a mrazivom prostredí, pod teplotou 5°C, kde je ho možné spracovať za použitia špeciálnych prísad. Z dôvodu vyššieho vývinu hydratačného tepla nie je vhodný pre veľkoobjemové betonáže.

ZĽAVA 32 %

EMPORIO murovacia malta

Vápennocementová murovacia malta určená na murovanie obvodových, nosných i deliacich stien a priečok z bežných murovacích materiálov (plných i ľahčených tehál, tehlových blokov, tvárnic a podobne).

2,60€ s DPH

 

CERESIT CL51 balenia 2kg, 5kg, 15kg

Hydroizolácia Ceresit CL 51 je určená na povrchové bezšvové utesnenie podkladov pred lepením keramických obkladov a dlažieb z kameniny v interiéri na miestach so zvýšenou vlhkosťou.

ZĽAVA 15%

Akcia trvá do vypredania zásob.

EMPORIO betón

Suchý betón na drobné betonárske práce. Vhodný pre konštrukcie bez nárokov na zušľachtenie materiálu.

2,64€ s DPH

Zľavy platia do vypredania zásob.