tel.:+421 948 357 570

Akcie

Aktuality

Aktuality
Škridly Mediteran Plus
autor Marcela Surová

Potrebujete škridlu hneď a bez čakania? ⁠ Máme pre vás dobrú správu! Keramickú škridlu Tondach Mediteran Plus máme skladom až…

Aktuality
Zelená obnova: Poznáme podmienky, ako získať na zateplenie domu až 19-tisíc eur
autor Marcela Surová

Z programu Zelená obnova budú môcť majitelia starších rodinných domov získať príspevok až 19 000 eur bez DPH. Podmienkou bude zateplenie.…

Aktuality
Teran – farebný svet striech
autor Marcela Surová

Výber strešnej krytiny by ste nemali podceňovať, pretože strecha má byť v prvom rade funknčná. Výrobca Terran ponúka kvalitné riešenia,…

Aktuality
Okná a rolety VELUX
autor Marcela Surová

Jar – ideálny čas na výmenu strešných okien Lepšia tepelná izolácia a úspora za vykurovanie, dokonalejšia izolácia zvuku z ulice,…

Aktuality
CERESIT CT 76 SOLAR PROTECT
autor Marcela Surová

Omietka, ktorá chráni vašu fasádu! Slnečné žiarenie je zdrojom dvoch hlavných hrozieb pre fasádu – Voľné radikály a UV žiarenie.…

Aktuality
Dizajnové omietky CERESIT VISAGE
autor Marcela Surová

Váš dom – Vaša Visage Pri dokončovaní domu záleží na tom, aby fasáda prezentovala váš osobný vkus. Práve teraz máte…

Aktuality
Mozaiková omietka CEMIX
autor Marcela Surová

Vhodná vytváranie dekoratívnych povrchových úprav vo vonkajšom aj vnútornom prostredí na vysoko mechanicky a vlhkostne namáhaných plochách – soklové časti…

Aktuality
TERRAN – Nové odvetrávané škridle
autor Marcela Surová

  Zoznámte sa s novými odvetrávacími škridlami Terran! INOVATÍVNE A ESTETICKÉ riešenia od spoločnosti TERRAN pre profesionálne vetranie striech! Odvetrávacie…

EMPORIO Jadrová omietka

Obyčajná malta určená na dvojvrstvové vnútorné aj vonkajšie omietky s hrúbkou 10-25mm. Je určená len na ručné spracovanie. Je vhodným podkladom pre jemné štukové omietky pre steny aj strop.

ZĽAVA  20 %

 

EMPORIO Vnútorný štuk

Interiérová finálna omietka. Jednoduchá aplikácia. Je šetrná k životnému prostrediu.

ZĽAVA  25 %

 

BAUMIT betón ALL IN

Betón triedy C16/20 vhodný na všetky bežné betonárske práce bez zvláštnych statických nárokov, zušľachtený prírodným vláknom. Výdatnosť z jedného vreca je 15 l čerstvého betónu. Prvý suchý betón v jedinečnom samorozpustnom obale!

Výhody:
Jedinečné samorozpustné vrece
Menej prachu, žiaden odpad
Rýchle a jednoduché spracovanie

CENA 4,74 € s DPH

 

Jutafol Reflex 170 špeciál

Reflexná parozábranná fólia so stužujúcou mriežkou je určená pre vytvorenie vysokoparotesnej vrstvy na vnútornej strane tepelných izolácií. Parotesná vrstva výrazne prispieva k dlhodobej a správnej funkcii tepelných izolácií. Vďaka integrovanej reflexnej hliníkovej vrstve sa výrazne zvyšuje parotesnosť. Pri zachovaní neprevetrávanej vzduchovej vrstvy medzi interiérovým podhľadom a parozábranou je zachovaná funkcia reflexnej vrstvy. Samozhášavá úprava.

ZĽAVA  30 %

 

DELTA Tixx

Trvalo spoľahlivé lepidlo z kartuše alebo črievka. Ideálne pre vzduchotesné napojenie parozábran, napr. na murivo, drevo alebo iné povrchy s drsným povrchom. Spĺňa požiadavky na trvanlivosť lepených spojov s lepiacimi páskami a lepiacimi hmotami na vyhotovenie vzduchotesných vrstiev. Mrazuvzdornosť DELTA®️-TIXX vám dáva istotu, že môžete s materiálom pracovať aj pri nízkych teplotách.

ZĽAVA  13 %

 

Kanalizačné rúry a príslušenstvo

Kanalizačné potrubie KG DN 110 dĺžka 3000 mm. Systém vonkajšieho kanalizačného potrubia KG je určený pre inštaláciu do zeme a možno ho napájať priamo na systém vnútorného kanalizačného potrubia HT. Kanalizačné potrubie KG je určené na odvádzanie odpadových vôd z pozemku až do kanalizačnej prípojky.

ZĽAVA  25 %

 

Betonárska oceľ

Označenie spravidla kruhových tyčí z ocele, ktoré sa vkladajú do betónu, vďaka čomu sa zvýši jeho nosnosť a zníži sa deformácia betónu a dochádza k výrobe železobetónu. Dôležitým faktorom resp. podmienkou výroby železobetónu je aj súdržnosť a tá je v prípade kruhových výstuží zabezpečená tvarovanými výstupkami.

ZĽAVA 40 %

 

Debniace tvárnice

Debniace tvárnice sú tvárnice, ktoré sa používajú na výstavbu základových pásov, oporných múrov alebo plotov bez použitia debnenia. Sú vhodné tiež pre rýchle zhotovenie nosného obvodového nezatepleného muriva garáží, záhradných domčekov alebo vonkajších krbov.

ZĽAVA  25 % 

Baumit WU Betón 

Vodonepriepustný suchý betón s vysokou pevnosťou triedy pevnosti C30/37, pre ručné aj strojové spracovanie. Vhodný na zhotovenie nádrží, zásobníkov, vodojemov, žúmp, základov, oporných múrov, ako aj na stavby, ktoré sú trvalo vystavené účinkom tlaku podzemnej vody. Zrnitosť 4 mm.

ZĽAVA  32 % 

Cement 42,5

Cement vysokej pevnostnej triedy s vysokými počiatočnými pevnosťami. Umožňuje betonáž i v chladnom a mrazivom prostredí, pod teplotou 5°C, kde je ho možné spracovať za použitia špeciálnych prísad. Z dôvodu vyššieho vývinu hydratačného tepla nie je vhodný pre veľkoobjemové betonáže.

ZĽAVA 32 %

EMPORIO murovacia malta

Vápennocementová murovacia malta určená na murovanie obvodových, nosných i deliacich stien a priečok z bežných murovacích materiálov (plných i ľahčených tehál, tehlových blokov, tvárnic a podobne).

2,60€ s DPH

 

CERESIT CL51 balenia 2kg, 5kg, 15kg

Hydroizolácia Ceresit CL 51 je určená na povrchové bezšvové utesnenie podkladov pred lepením keramických obkladov a dlažieb z kameniny v interiéri na miestach so zvýšenou vlhkosťou.

ZĽAVA 15%

Akcia trvá do vypredania zásob.

EMPORIO betón

Suchý betón na drobné betonárske práce. Vhodný pre konštrukcie bez nárokov na zušľachtenie materiálu.

2,64€ s DPH

Zľavy platia do vypredania zásob.