tel.:+421 948 357 570

Akcie

Získaj viac s KNAUF!

Chcete získať jedinečnú možnosť dostať za nákup viac ako zaplatíte? Zaobstarajte si v našej predajni produkty značky KNAUF za viac ako 200€ a získajte hodnotný darček.

 

Získajte darček k nákupu nad 200€!

BMI Bramac a Braas

Atraktívna zimná ponuka so zľavami až 46%!

Využite teraz akciové zľavy na nákup viacerých strešných krytín Bramac a Braas. Kvalita našich produktov a služieb je našou prioritou – splníme aj tie najvyššie nároky a garantujeme to naším dobrým menom. Produkty Bramac sú podrobované záťažovým testom v testovacom stredisku Monier Technical Centre. Naše strešné riešenia ponúkajú pridanú hodnotu. Zvyšujú úžitok každej budovy a životný štandard svojich obyvateľov.

Bližšie informácie sa dozviete z brožúry TU!

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/strecha/stresne-krytiny/

Zľavy do výšky až 46%

Akcia trvá do 28.2.2020 alebo do vypredania zásob.

PRIMALEX essence

Primalex Essence je nový rad prvotriednych produktov pre vaše interiéry. Ponúkame vám plne umývateľné matné a zároveň vysoko krycie interiérové farby s jednoduchou aplikáciou. Primalex Essence je zárukou dlhodobého dokonalého vzhľadu vašich stien a stropov so zvýšenou odolnosťou aj proti príležitostnému kontaktu s parou a vodou. Exkluzivitu podčiarkuje elegantná farebná paleta odtieňov. Intuitívna a jednoduchá kombinovateľnosť odtieňov a ich doplnkov vám umožní dosiahnuť harmonický súlad vo vašom interiéri. Vyberajte farby citom…

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/farby/detail/ 

 

Cena: od 17€ s DPH

Akcia trvá do vypredania zásob.

Emporio murovacia malta

Vápennocementová murovacia malta určená na murovanie obvodových, nosných i deliacich stien a priečok z bežných murovacích materiálov (plných i ľahčených tehál, tehlových blokov, tvárnic a podobne).

Nie je vhodná na murovanie stavebných konštrukcií z pórobetónu, sklenených tvárnic, sadrových prvkov ani na škárovanie muriva.

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/emporio/

Cena: 2,95€ s DPH

Zľavy platia do vypredania zásob.

Ceresit CL51 balenia 2kg, 5kg, 15kg

Hydroizolácia Ceresit CL 51 je určená na povrchové bezšvové utesnenie podkladov pred lepením obkladov a dlažieb keramických, gresových (nenasiakavých) a z kameniny v interiéri na miestach so zvýšenou vlhkosťou, ako sú kúpeľne, kuchyne, toalety, sprchy a práčovne. Materiál je priamo pripravený na spracovanie.

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/interier/

Zľava: 15%

Akcia trvá do vypredania zásob.

Promix mega balenia 15kg 25kg

Rigips má v ponuke tmely v podobe práškových zmesí alebo už hotové pastové zmesi. Ide o hmotu, ktorá sa používa na tmelenie a stierkovanie, to znamená na vyrovnávanie nerovností povrchu alebo k vyplneniu škár. Vo výnimočných prípadoch sa používa aj na lepenie. Správny výber tmelu má významný vplyv na pevnosť spoja a výslednú kvalitu povrchu.

Viac inšpirácií nájdete tu:  https://slosmat.sk/sortiment/

Zľava: 17%

Akcia trvá do vypredania zásob.

Emporio beton

Suchý betón na drobné betonárske práce. Vhodný pre konštrukcie bez nárokov na zušľachtenie materiálu.

Viac inšpirácií nájdete tu:
https://slosmat.sk/sortiment/hruba-stavba/murovaci-material-a-spojiva/

Cena: 2,64€ s DPH

Zľavy platia do vypredania zásob.