tel.:+421 948 357 570

Akcie

Optiva colour 9l

Optivu Colour je možné natónovať do 263 odtieňov, ktoré vo vašom domove navodia príjemnú atmosféru.Farba je vhodná na natieranie sadrových dosiek, cementovo – vápenných omietok, betónových substrátov a taktiež na renováciu starých náterov. Vytvára pekný, plne matný efekt. Náter je suchý na dotyk po jednej hodine. Pretierateľný po troch hodinách.

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/farby/detail/ 

 

Cena: od 30,80€ s DPH

Akcia trvá do vypredania zásob.

Lepidlo Ceresit CM 16

Lepidlo Ceresit CM 16 je určené na lepenie obkladov a dlažieb z keramiky, dosiek z betónu a kameňa (okrem mramoru) na stabilných i kritických podkladoch, ako sú napr. betón, cementové potery, cementové a vápenno-cementové omietky, sadrokartónové dosky, drevotriesky a OSB dosky (hr. ≥ 22 mm), podlahy s podlahovým vykurovaním, schodištia, balkóny a terasy. Lepidlo je vhodné na použitie v interiéri i exteriéri.

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/hruba-stavba/

Cena: 9,90€ s DPH

Zľavy platia do vypredania zásob.

Cemix jednovrstvová omietka

Na omietanie všetkých druhov stavebných materiálov – vytváranie podkladu pod fasádne nátery a ušľachtilé omietky alebo keramické obklady. Bez dodatočnej povrchovej úpravy štukovou omietkou. Určená pre vonkajšie aj vnútorné prostredie – vo vonkajšom prostredí je potrebné vykonať hydrofóbnu povrchovú úpravu (fasádna farba, ušľachtilá omietka). Ideálna na omietanie muriva z pórobetónových tvárnic.

Viac inšpirácií nájdete tu: https://slosmat.sk/sortiment/interier/

Cena:  2,92€ s DPH

Akcia trvá do vypredania zásob.

Cementová lepiaca malta

Cementová lepiaca malta je určená hlavne na murovanie stavebných konštrukcií z pórobetónu. Na objednávku sa dodáva i v bielom prevedení. Je vhodná na viaceré druhy podkladov, napríklad na savé a nesavé, kritické (napríklad podlahové kúrenie, sadrokartón), ale aj na mnohé iné povrchy, do interiérov a exteriérov, s vysokou pevnosťou, pružnosťou, mrazuvzdorné atď.

Viac inšpirácií nájdete tu:  https://slosmat.sk/sortiment/hruba-stavba/

Cena: 4,93 € /m2

Akcia trvá do vypredania zásob.

YTONG 100mm

Tvárnice hrúbky 100 mm a viac sa používajú na nenosné vnútorné steny, deliace priečky, obmurovky, prímurovky, interiérové prvky. Murovanie s priečkovkami Ytong je rýchle a jednoduché keďže tvárnice sa dajú ľahko rezať, frézovať, brúsiť a ľahko sa do nich vysekávajú drážky pre elektroinštaláciu. Pórobetón Ytong je navyše ekologicky nezávadný.

Viac inšpirácií nájdete tu:
https://slosmat.sk/sortiment/hruba-stavba/murovaci-material-a-spojiva/

Cena: 1,69€ s DPH

Zľavy platia do vypredania zásob.

ABW – Krása betónu

V rámci jesenných zliav Vám ponúkame produkty značky ABW za zvýhodnené ceny. Vyberte si z našej pestrej palety výrobkov.

Viac v katalógu…

SOFTLINE 20
Najvyššia rada Softline vhodná na exponované plochy v modernom štýle vyzdvihujúcom čisté, jednoduché línie. Rozširuje líniu Softline o väčší formát. Tri decentné farebné odtiene. PRVKY: 40×20×8cm

Cena: 1,34€ /ks

Akcia je platná od 16.9. do 31.12.2019.

FIGARO 11
25% zľava + 5% na základnú škridlu Tondach Fol.

Keramická krytina od TONDACH je vyrábaná len z najkvalitnejších surovín pri použití najmodernejších technológii.

Figaro 11 je veľkoformátová krytina moderného tvaru, ktorá má hladký povrch, strohé tvary, pravouhlé línie, to všetko podporuje modernú jednoduchosť a na streche vytvára dokonalý súlad. Drážky vo vertikalnom i horizontálnom smere zaisťujú bezpečnú ochranu v náročnejších klimatických oblastiach. Tieto vlastnosti umožňujú jednoduché, kvalitné a bezpečné pokrytie strechy s posunom až o 45mm.

Cena: 13,45€ s DPH/m2

Zľavy platia na všetky povrchové úpravy v čiernom prevedení

Inšpirujte sa dlažbami

Leto sa pomaly končí, teplé dni sa ochladzujú, ale váš domov bude vždy miestom, kde čakajú vrelé objatia celej rodiny. Aby váš dom a záhrada žiarili radosťou a krásou, pripravili sme pre vás jesennú ponuku, vďaka ktorej svoj domov ešte viac zútulníte a môžete tráviť všetok voľný čas s rodinou a priateľmi spolu.

RETTANGO kombi

Ak si myslíte, že klasická betónová dlažba je nuda, tak Rettango kombi vás
vyvedie z omylu. Jej melírovaný vzor a príjemná farebná škála umožňuje
vytvoriť skutočne nevšedný celkový dojem.

Cena: 13,90€ s DPH/m2

Ponuka je platná od 02.09.2019 do 29.11.2019.