tel.:+421 948 357 570

Zbavte sa letných horúčav v dome

Zbavte sa letných horúčav v dome
16. mája 2024 Marcela Surová

Vyberte si pohodlné riešenie ako sa zbaviť letných horúčav

Leto je síce krásne ročné obdobie, prináša však so sebou aj nepríjemné horúčavy. Namiesto rôznych trikov na ochladenie vzduchu, vybavte svoje strešné okná ľahkými vonkajšími roletami Velux. Ochránia Vaše podkrovie pred teplom z vonku a poskytnú účinné zatemnenie pre pokojný spánok. Ich inštalácia zníži teplo z dopadajúcich slnečných lúčov, čo povedie k zvýšeniu pohodlia v miestnostiach.

Skombinujte vynikajúcu ochranu pred teplom s účinným zatemnením za skvelú cenu! Využite všetky výhody ľahkej vonkajšej rolety Velux na solárny pohon.

  • Mimoriadna ochrana pred teplom – Vonkajšie doplnky strešných okien Velux blokujú slnečné lúče ešte pred dopadom na okennú tabuľu, a tým udržia teplo na vonkajšej strane okien. To v lete vedie k zníženiu vnútornej teploty až o 6,2 °C a k lepšiemu pocitu vnútri miestností.
  • Vynikajúce zatemnenie a obmedzenie hluku dažďa – Ľahké vonkajšie rolety Velux na solárny pohon poskytujú inovatívne riešenie regulácie denného svetla v podkroví. Zatemňovacia a protihluková funkcia ti zaistí lepší spánok vo dne aj v noci.
  • Odolné prevedenie – Silná polyesterová tkanina predstavuje odolné bezúdržbové riešenie. Roleta si tak dlhodobo zachováva svoj tvar.

Menej horúčav, viac pohodlia

Vonkajšie doplnky strešných okien VELUX udržujú teplo na vonkajšej strane okien, a tým zabraňujú prehrievaniu interiéru počas leta.

Viac alebo menej svetla?

Ľahké vonkajšie rolety VELUX na solárny pohon ponúkajú inovatívne riešenie regulácie denného svetla v podkroví. Zatemňovacie schopnosti ti zaistia lepší spánok vo dne aj v noci. Dopraj si pokoj a pohodlie vďaka účinnej regulácii svetla, ktorá ti umožní vytvoriť si príjemné a útulné podkrovie.

Silná polyesterová tkanina je vyrobená tak, aby odolala poveternostným podmienkam

Ľahká vonkajšia roleta VELUX je navrhnutá tak, aby odolala akýmkoľvek poveternostným podmienkam a poskytla dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť. Za každého počasia môžeš zostať v pokoji, pretože roleta si vždy zachová svoj tvar a funkčnosť.

Ľahké vonkajšie rolety na solárny pohon prešli prísnymi testami, ktoré zaistili ich životnosť na dlhé roky. To potvrdzuje aj päťročná záruka, vďaka ktorej si môžeš užívať bezstarostné dni po celý rok.

Kto ich môže nainštalovať? Ty.

Ak máš šikovné ruky, zvládneš inštaláciu bez problémov. Rolety sa inštalujú bezpečne zvnútra.
Vďaka zabudovaným solárnym panelom je proces inštalácie rýchlejší a pohodlnejší, pretože nie je potrebná kabeláž.

Navštívte naše stavebniny Slosmat a objavte riešenie ochrany Vášho domova.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*