tel.:+421 948 357 570

Baumit ALL IN Betón B25

Baumit ALL IN Betón B25
27. mája 2024 Marcela Surová

Baumit ALL IN Betón B25 je prvý suchý betón, ktorý je možné vložiť do miešačky alebo miešacej nádoby spolu s vrecom. Počas miešania s vodou sa obal rozpustí na prírodné celulózové vlákna a stáva sa súčasťou betónovej zmesi, čím vylepšuje jej spracovateľské vlastnosti. Betónovanie tak dostáva úplne nový rozmer – menej prachu, žiaden odpad, rýchle spracovanie. Inovatívna technológia s budúcnosťou.

Betón triedy pevnosti C20/25 vhodný na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod., zušľachtený prírodným vláknom. Prvý suchý betón v jedinečnom samorozpustnom obale!

  • Žiaden odpad
  • Menej prachu
  • Rýchle spracovanie

Betónovanie technológiou ALL IN je oveľa jednoduchšie, pretože už nie sú potrebné pracovné kroky, ktoré berú čas. Po prvé, nemusíte rozrezať vrece a následne ho vysypať do miešačky alebo miešacej nádoby. Po druhé, veľkosť balenia betónu Baumit ALL IN Beton B25 je vypočítaná tak, aby sa do miešačky zmestili dve vrecia naraz. V neposlednom rade vám to, že betón nesypete z vreca zabezpečí menej prachu na stavbe. Betónujete tak rýchlejšie a čistejšie a navyše bez odpadu. Dôvod na radosť pre každého!

Navštívte naše stavebniny Slosmat a vyberte si zo širokej ponuky stavebného a záhradného materiálu pre každý projekt.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*