tel.:+421 948 357 570

Nahliadnite do sveta Bradstone

Nahliadnite do sveta Bradstone
24. mája 2024 Marcela Surová

Máte priestor v okolí svojho domu, no chýba mu charakter? Premeňte svoje predstavy na realitu s najväčším produktovým radom rodiny Bradstone. Vyberte si z nekonečných možností dizajnu, veľkostí a štýlov, ktoré dokonale odzrkadlia Vaše vlastné ja a navodia u Vás doma atmosféru romantického vidieka, či modernej súčasnosti.

S Bradstone máte všetko na jednom mieste a tak Vám nič nebráni vytvoriť dokonalý prvý dojem od príjazdovej cesty, oplotenia, cez záhradný chodník až po terasu. K celkovej atmosfére neodmysliteľne patria záhradné prvky ako sú schody alebo obrubníky. Tieto priestorové riešenia dávajú plnú slobodu kreatívnym nápadom pre oku lahodiaci výhľad z pohodlia Vašej terasy.

Produktové rady Bradstone

  • Bradstone Old Town – Chcete vašej záhrade dodať typickú romantickú atmosféru dávnych čias? Produkty Bradstone Old Town sú nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie pre milovníkov vidieckeho štýlu. Nepravidelné hrany a teplé prírodné odtiene dodajú vášmu exteriéru prirodzený a autentický vzhľad, ktorý nestratí svoj punc ani počas dlhých zimných večerov.
  • Bradstone Lias – Produkty Bradstone Lias inšpirované jedinečnou atmosférou starobylého kláštora na juhu Anglicka. Ich prirodzene štruktúrovaný povrch s hlbokými farebnými odtieňmi pôsobí naozaj harmonicky a elegantne a tak ľahko nadobudnete pocit, akoby ste sa ocitli v anglickom románe.
  • Bradstone Travero – Bradstone Travero platne vás okúzlia svojím dizajnom a potešia každého, kto pátra po niečom výnimočnom. Platne s nezvyčajným podlhovastým tvarom a prirodzenou, nepravidelne štruktúrovanou povrchovou úpravou prinesú do vášho domova nezameniteľnú pohodu. 
  • Bradstone Milldale – Bradstone Milldale sa vyznačuje zvláštnym farebným tieňovaním, ktoré pripomína krajinu z prírodného kameňa. Veľkorysé formáty Milldale platní vykúzlia živú hru farieb na prirodzene pôsobiacich plochách.
  • Bradstone Cobble – Vytvorte úchvatnú atmosféru na vašej príjazdovej ceste, chodníku, či okolo domu a záhrady s nádhernými dlažobnými kockami Bradstone Cobble, ktoré im dodajú šarm so svojím efektom zvetraného povrchu. Balenie obsahuje štyri rôzne veľkosti, ktoré môžete kreatívne kombinovať a vytvoriť tak dokonalý vzor pre vašu pokládku.
  • Bradstone Stonewood – Nášľapné platne Bradstone Stonewood pôsobia veľmi čarovne v akejkoľvek záhrade. Či už zasadené v trávniku alebo v štrku vytvárajú praktické a vizuálne atraktívne chodníky vo vašej záhrade. Povrch platní tvorí imitácia prírodne zvetraného dreva, no je zároveň veľmi trvácny a nevyžaduje zložitú údržbu.

Navštívte naše stavebniny Slosmat a vyberte si zo širokej ponuky záhradných dlažieb podľa Vášho vkusu.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*