tel.:+421 948 357 570

Jarná ponuka SEMMELROCK

Jarná ponuka SEMMELROCK
25. apríla 2022 Marcela Surová

Bradstone Mountain Block múr

Vyzerá skutočne ako z prírodného kameňa a umožňuje postaviť rovné a okrúhle múry a spájať jednotlivé bloky nasucho ako aj lepením. Produktový rad Mountain Block si nájde svoje uplatnenie v záhradách, na terasách, múroch či ohraničeniach kvetinových plôch.

Nová pieskovcová farba múru je vhodná na kombináciu s produktovou rodinou Bradstone Old Town v pieskovcovom prevedení.

CARATvertino

Elegantné platne pre nadčasový dizajn. Veľký formát a jemné farebné odtiene sa hodia ku každej modernej architektúre. Takto môžete skombinovať rôzne typy dizajnov a vytvoriť atraktívny vizuálny vzhľad vášho exteriéru.

Castello rustico kombi

Castello rustico kombi s textúrou napodobňujúcou starožitné povrchy vytvára majestátny dojem a podmanivý štýl pripomínajúci staré časy. Nepravidelne otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivo podčiarkujú rafinovaný štýl a neodolateľné čaro kombinovanej formy dlažby.

Produkt je predávaný v šikovnom nevratnom balení – Big Bagu.

Plato kombi

Plato kombi dlažba s hladkým povrchom môže byť ušľachtilým doplnkom vašich riešení v klasickom aj romantickom štýle. Rôzne formáty dostupné v rámci kombinovanej formy umožňujú flexibilné využitie a vytváranie jednoduchých priestorových návrhov, ktoré sa budú líšiť elegantným minimalizmom.

Celý katalóg s jarnou ponukou Semmelrock nájdete TU.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*