tel.:+421 948 357 570

Dizajnové omietky CERESIT VISAGE

Dizajnové omietky CERESIT VISAGE
20. októbra 2021 Marcela Surová

Váš dom – Vaša Visage

Pri dokončovaní domu záleží na tom, aby fasáda prezentovala váš osobný vkus. Práve teraz máte množstvo možností, ako si vytvoriť dom presne podľa svojich predstáv. Potrebujete niečo, čo bude v súlade s modernými trendami, dostupné a ľahko sa udržiava.

Inšpirované prírodou

Tieto materiály prinášajú každej fasáde jedinečný, moderný a vkusný vzhľad. Ponúkame celý rad omietok a farieb, ktoré sú inšpirované prírodou.


 

 

Omietka Ceresit CT 710

Je určená na zhotovenie tenkovrstvových dekoratívnych omietok a ozdobných plôch povrchov fasád. Umožňuje aplikáciu na podkladoch, ktoré tvoria tradičné omietky, betónové a sadrové povrchy, drevotrieskové, cementotrieskové, sadrokartónové dosky atď. Ceresit CT 710 tvorí povrchovú úpravu v kontaktných zatepľovacích systémoch budov Ceresit Ceretherm (ETICS) s použitím izolačných dosiek z penového polystyrénu EPS a minerálnej vaty MW.

 


Omietka CT 720

Je určená na aplikáciu na vrstvu vystuženú armovacou sieťou v kontaktných systémoch zateplenia budov Ceresit Ceretherm VISAGE (ETICS) za použitia dosiek z polystyrénu. Omietka CT 720 je vyrábaná v prírodnom bielom odtieni, určená pre aplikáciu v spojitosti s impregnačnými farbami v 12 odtieňoch CT 721 „Drevo“.

 


 

 

Impregnačný náter Ceresit CT 721

Je určený na vytvorenie ochrannej vrstvy dodávajúcej minerálnej omietke vzhľad a odtieň farby prírodného dreva. Je určený pre aplikáciu na omietku Ceresit CT 720 VISAGE so štruktúrou „Drevo“, na minerálne tradičné omietky, sadrové omietky, betónové stierky a povrchy.

 


 

Omietka Ceresit CT 760

je určená na zhotovenie tenkovrstvových dekoratívnych omietok pri zhotovovaní fasád s dizajnom architektonického betónu. Omietka Ceresit CT 760 je určená na apliká ciu na výstužnú vrstvu v kontaktných systémoch zateplenia budov Ceresit Ceretherm Visage (ETICS) za použitia dosiek z polystyrénu.

 

Viac o produktoch CERESIT VISAGE nájdete na www.ceresit.sk

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*