tel.:+421 948 357 570

Výmena Vašich strešných okien s Velux

Výmena Vašich strešných okien s Velux
24. mája 2024 Marcela Surová

Kedy a prečo by ste mali vymeniť svoje strešné okná?

Strešné okná môžu priniesť Vášmu domovu množstvo výhod. Patria medzi ne denné svetlo, vetranie a vytvorenie nádherne presvetleného životného priestoru, v ktorom bude chcieť tráviť čas celá rodina. Predpokladajme, že máte Vaše strešné okná už nejaký čas. V takom prípade môže byť vhodné zamyslieť sa, či nie je potrebná ich výmena, či už z dôvodu skrášlenia interiéru na modernejší vzhľad alebo na zlepšenie energetickej efektívnosti a vnútorného komfortu.

Čo potrebujete vedieť so strešnými oknami Velux

  • Vylepšená izolácia a energetická účinnosť – Keď dôjde na izoláciu staré strešné okno (hoci aj v dobrom stave) nedokáže konkurovať modernému strešnému oknu VELUX. Nové strešné okná môžu mať až trojnásobne lepší tepelný výkon než staré (v prípade výmeny strešných okien), čo môže mať za následok výraznú úsporu energie.
  • Je to jednoduchšie, než si myslíte – Výmenu strešného okna za nové strešné okno VELUX možno vykonať už v priebehu 4 hodín.
  • Viac denného svetla a čerstvého vzduchu – Moderné strešné okná VELUX sú navrhnuté tak, aby mali väčšiu plochu zasklenia. To znamená, že aj keď vymeníte svoje staré strešné okno za nové s rovnakými rozmermi, do Vášho priestoru prenikne viac denného svetla.

V našich stavebninách Slosmat nájdete všetko pre Váš vysnívaný domov za skvelé ceny. Naši skúsení zamestnanci Vám radi pomôžu a poradia s výberom vhodných materiálov pre Váš dom.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*