tel.:+421 948 357 570

Murovací materiál a spojivá

Systém POROTHERM

Systém Porotherm od spoločnosti Wienerberger pozostáva z pálených tehál. Komplexný stavebný systém Porotherm zahŕňa prvky na stropy, steny, priečky, spojovacie prvky, maltu i penu.

Systém HELUZ

Spoločnosť Heluz vyrába tehly s rôznymi parametrami, stropy, preklady, komíny aj k nim prisluchajúce materiály na murovanie – lepidlá, tepelnoizolačné malty, omietky i izolačnú penu. Heluz nie je len tehla, ale komplexný stavebný systém.

 

Systém YTONG

Systém Ytong je komplexný stavebný systém z pórobetónu určený na stavbu domu alebo jeho rekonštrukciu. Pórobetónové tvárnice Ytong sú 100% prírodný stavebný materiál s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. V našej ponuke nájdete ucelený sortiment tvárnic, priečkoviek a doplnkového sortimentu.

 

Spojivá

Žiadne stavebné práce sa nezaobídu bez spojív, predovšetkým bez vápna, sadry a cementu. V stavebníctve sa spojivá používajú hlavne na malty a omietky, tiež na nátery, suché zmesi a podobne.

 

Cement Hranice

Akciová spoločnosť Cement Hranice patrí od roku 2004 do talianskeho koncernu Buzzi Unicem a jej hlavným výrobným programom je výroba cementov a maltovinových spojív. Dlhoročná tradícia, vysoká kvalita, servis a individuálny prístup k zákazníkom radí Cement Hranice k najmodernejším producentom kvalitných stavebných materiálov. Dokladom sú dôležité stavby v tuzemsku, ale aj v zahraničí, ktoré boli a sú stavané z tradične kvalitného cementu už viac ako 50 rokov.

 

Cementáreň LADCE

Spoločnosť Cementáreň LADCE, realizuje dodávky na veľké infraštruktúrne projekty. Za rekordné výkony vo výrobe cementov získala značka známku „Spoľahlivý výrobný podnik“ za ekonomické zdravie a dobrú platobnú morálku s certifikátom systému manažérstva kvality aj systému environmentálneho manažérstva. Okrem toho bola spoločnosť ocenená známkou najvyššej dôveryhodnosti AAA.