tel.:+421 948 357 570

Pripravte svoje podkrovie na leto

Pripravte svoje podkrovie na leto
19. apríla 2023 Marcela Surová

 

Či už sa rozhodnete doma pracovať, baviť sa, príjemne leňošiť alebo si po obede zdriemnuť, mali by ste k tomu mať vhodné podmienky. Zaobstarajte si pre svoje strešné okná VELUX doplnky, ktoré sa vám postarajú o príjemné prostredie za každých okolností.

Pre dokonalú pohodu letných dní je najlepšie kombinovať tieniace doplnky s rôznymi funkciami. Vonkajšia markíza znižuje prehrievanie interiéru, ale zároveň dovnútra prepúšťa denné svetlo a nebráni vo výhľade. Ideálne je skombinovať ju s vnútornou zatemňujúcou roletou, ktorá zablokuje prichádzajúce svetlo a zaistí temnú miestnosť pre kvalitný spánok nielen v noci, ale i kedykoľvek počas dňa.

 

 

Funkčné riešenie môže byť zároveň vysoko estetické. Vnútorné doplnky na strešné okná VELUX sú nenápadné a s elegantnými štíhlymi profilmi v striebornej či bielej farbe, takže ladia či splývajú s rámom okna. Zatemňujúce rolety sa vďaka širokej škále odtieňov vedia farebne prispôsobiť každému interiéru a štýlu. Výhodou je i ľahká montáž, ktorú každý hravo zvládne sám doma.

 

Všetky produkty nájdete na Velux.sk

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*