tel.:+421 948 357 570

VELUX

VELUX ponúka komplexné riešenie pre každého

Horné alebo spodné ovládanie? Manuálne alebo automatické? Nájdite si to správne strešné okno VELUX pre váš domov. Radi vám pomôžeme s jeho výberom.

Ak si plánujete zaobstarať strešné okná, teraz je ten správny čas kontaktovať predajcu a objednať si VELUX systém. Vďaka tomuto komplexnému riešeniu majú majitelia domov možnosť poskladať si strešné okno tak, aby presne vyhovovalo ich potrebám.

Základný set môže zákazník ľubovoľne doplniť o ďalšie funkcie podľa svojich preferencií. Najžiadanejšie je elektrické ovládanie strešných okien. VELUX systém umožňuje okno napojiť na elektrický alebo solárny pohon, s ktorým je možné okno otvárať a zatvárať pomocou diaľkového ovládania VELUX INTEGRA®. Pre ešte väčšie pohodlie je okno možné doplniť systémom VELUX ACTIVE, ktorý vďaka unikátnym senzorom dohliada na zdravé vnútorné prostredie v domácnosti. Okno sa podľa potreby samé otvorí alebo zavrie, prípadne stiahne rolety aby sa dom v lete neprehrieval. Práve vnútorné a vonkajšie rolety a žalúzie môžu byť tiež súčasťou VELUX systému. Záleží len na prianí zákazníka.

Ako ušetriť? Vymeňte si pred zimou strešné okná

Moderné strešné okná VELUX dosahujú vynikajúcu energetickú účinnosť a znižujú náklady na kúrenie. Keďže zima už klope na dvere, je výmena starých okien za nové strešné okná VELUX výborný nápad. Zabezpečte si teplo domova na www.velux.sk/vymeny.

Strešné okno s dotáciou až 100 EUR!

Meníte strešné okná, rekonštruujete podkrovie alebo vylepšujete kanceláriu? Neprehliadnite jarnú akciu VELUX. Na novom strešnom okne teraz ušetríte 40 € a na elektrickom okne dokonca 80 €. Na dotáciu 40 € dosiahnete pri kúpe dodatočného motora a ďalších 20 € dostanete na inteligentné ovládanie. S inteligentným strešným oknom VELUX potom získate nielen viac denného svetla a lepší tepelný komfort, ale aj istotu zdravého vnútorného prostredia. Nenechajte si ujsť túto ponuku a zaregistrujte sa do konca apríla na www.viacsvetla.sk.

Sme generácia žijúca vo vnútri budov

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie trávime až 90 % nášho času vo vnútri budov. Obzvlášť s prichádzajúcim zimným obdobím stále intenzívnejšie pociťujeme, aký dopad má na naše telo a náladu nedostatok denného svetla a čerstvého vzduchu, ktoré sú základným predpokladom pre zdravé vnútorné prostredie.
Pozrite sa, aké riešenia pre konkrétne situácie ponúka spoločnosť VELUX.

Vernostný program VELUX Profi KLUB

VELUX Profi klub vám umožní získať za svoje nákupy výrobkov VELUX odmeny/peniaze za ktoré si kedykoľvek počas roka môžete vyberať darčeky z katalógu odmien. Vernostný program VELUX Profi klub je určený firmám a právnickým osobám, ktoré vykonávajú montáž výrobkov VELUX. Viac o vernostnom programe sa dozviete TU.

Svetlovody VELUX

So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu. Pomocou vysoko odrazivého tubusu svetlovodu je možné aj počas zamračených dní tieto priestory presvetliť rovnako intenzívne ako prostredníctvom tradičnej 60W žiarovky. Ušetriť tak môžete až 400 hodín svietenia žiarovkou ročne.

Svetlovody

VELUX

Profi KLUB

VELUX

Katalóg

VELUX rolety a žalúzie

Služby pre zákazníkov

Zistite, čo vám VELUX ponúka.