tel.:+421 948 357 570

VELUX

VELUX ponúka komplexné riešenie pre každého

Horné alebo spodné ovládanie? Manuálne alebo automatické? Nájdite si to správne strešné okno VELUX pre váš domov. Radi vám pomôžeme s jeho výberom.

Ak si plánujete zaobstarať strešné okná, teraz je ten správny čas kontaktovať predajcu a objednať si VELUX systém. Vďaka tomuto komplexnému riešeniu majú majitelia domov možnosť poskladať si strešné okno tak, aby presne vyhovovalo ich potrebám.

Základný set môže zákazník ľubovoľne doplniť o ďalšie funkcie podľa svojich preferencií. Najžiadanejšie je elektrické ovládanie strešných okien. VELUX systém umožňuje okno napojiť na elektrický alebo solárny pohon, s ktorým je možné okno otvárať a zatvárať pomocou diaľkového ovládania VELUX INTEGRA®. Pre ešte väčšie pohodlie je okno možné doplniť systémom VELUX ACTIVE, ktorý vďaka unikátnym senzorom dohliada na zdravé vnútorné prostredie v domácnosti. Okno sa podľa potreby samé otvorí alebo zavrie, prípadne stiahne rolety aby sa dom v lete neprehrieval. Práve vnútorné a vonkajšie rolety a žalúzie môžu byť tiež súčasťou VELUX systému. Záleží len na prianí zákazníka.

Sme generácia žijúca vo vnútri budov

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie trávime až 90 % nášho času vo vnútri budov. Obzvlášť s prichádzajúcim zimným obdobím stále intenzívnejšie pociťujeme, aký dopad má na naše telo a náladu nedostatok denného svetla a čerstvého vzduchu, ktoré sú základným predpokladom pre zdravé vnútorné prostredie.
Pozrite sa, aké riešenia pre konkrétne situácie ponúka spoločnosť VELUX.

Vernostný program VELUX Profi KLUB

VELUX Profi klub vám umožní získať za svoje nákupy výrobkov VELUX odmeny/peniaze za ktoré si kedykoľvek počas roka môžete vyberať darčeky z katalógu odmien. Vernostný program VELUX Profi klub je určený firmám a právnickým osobám, ktoré vykonávajú montáž výrobkov VELUX. Viac o vernostnom programe sa dozviete TU.

Profi KLUB

VELUX

Katalóg

VELUX rolety a žalúzie

Služby pre zákazníkov

Zistite, čo vám VELUX ponúka.