tel.:+421 948 357 570

Interiér

Sadrokartónové systémy

Sadrokartónové systémy predstavujú čisté, moderné a rýchle riešenie každého interiéru. Okrem zlepšenia zvukových či tepelných vlastností, ponúkajú vybrané produkty aj esteticky pridanú hodnotu. Sadrokartónové dosky nezaťažujú nosnú konštrukciu tak ako bežné bytové jadrá. Vďaka tomuto pomerne “novému” materiálu sa stávajú moderné domacnosti čoraz elegantnejšie a hlavne prístupnejšie.

Viac informácií

Vnútorné omietky

Omietanie vnútri domu patrí k tým prácam, ktoré signalizujú, že stavba sa chýli ku koncu a pomaličky sa budete sťahovať. Voľba správnej omietky dokáže pozitívne zhodnotiť vlastnosti muriva, šetrí náklady, minimalizuje prácnosť a zabraňuje poruchám počas životnosti stavby. Navrhnúť najvhodnejší omietkový systém znamená poznať všetky požiadavky, ktoré budú na omietku kladené.

Viac informácií

Stropy a podhľady ATENA

Ešte vo fáze projektovania rodinného domu sa musíme rozhodnúť, aký materiál použijeme na stropné konštrukcie. Voľba typu stropnej konštrukcie závisí najmä od vzdialeností – rozpätí nosných konštrukcií stropu. Výhodou stropného systému je jeho nízka hmotnosť a rýchla a nenáročná montáž.

Viac informácií