tel.:+421 948 357 570

Základom dňa sú raňajky. Tie s ISOVEROM chutia o niečo viac!

Základom dňa sú raňajky. Tie s ISOVEROM chutia o niečo viac!
27. augusta 2019 lukas

Spoločnosť ISOVER s celosvetovou pôsobnosťou, vyvíja a predáva izolačné materiály v tej najvyššej kvalite už od roku 1936. Ide o divíziu izolačných materiálov francúzskeho koncernu Saint-Gobain. Spoločnosť je najväčším výrobcom tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií s pôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete.

 

Materiály ISOVER nie sú určené výhradne na tepelnú izoláciu budov, ale slúžia tiež ako ochrana pred nadmerným hlukom, prispievajú k zvýšenej požiarnej odolnosti a rôznych technologických zariadení. Izolačné materiály z minerálnych vlákien a polystyrénu výrazne prispievajú ku znižovaniu energetickej náročnosti budov, a tým aj k znižovaniu celkovej produkcie škodlivých látok.

Predaj výrobkov je na Slovensku zabezpečený prostredníctvom širokej obchodnej siete stavebnín. V každom regióne sú k dispozícii odborní poradcovia, ktorí sú pripravení poskytnúť poradenstvo a konzultačné služby na všetky otázky týkajúce sa vlastností a použitia izolačných materiálov ISOVER.

 

No a pre tých, ktorí sa chcú ešte o niečo viac zdokonaliť v práci s produktami ISOVER, sme si pripravili profesionálne školenie. Business stretnutie, kde budú zodpovedané všetky otázky, prebehne popri raňajkách v príjemnom prostredí stavebnín Slosmat. Na spoločné utužovanie vzťahov a uzatváranie partnerstiev sa už neviem dočkať.

Tešíme sa na vás!

 

Zdroj: isover.sk
Foto: istockphoto.com

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

PREDĹŽENIE PREVÁDZKOVÝCH HODÍN PRE VEĽKOOBCHOD A ZÁSOBOVANIE a OPATRENIE NA OCHRANU ZDRAVIA A PREVENCIU PRED OCHORENÍM COVID-19

Vážený obchodný partner,

napriek tomu, že naša maloobchodná predajňa a maloobchodný predaj spotrebiteľovi sú naďalej dočasne zatvorené,

od pondelka 30.03.2020 predlžujeme prevádzkové hodiny na

Po-Pia 07:00-14:00

pre podnikateľov a zásobovanie.

Počas uvedených prevádzkových hodín sme po predchádzajúcej dohode a v mimoriadnom režime pripravení našim veľkoobchodným zákazníkom dodať tovar a od prepravcov tovar prevziať.

V rámci tohto mimoriadneho režimu sme ale prijali nasledovné opatrenia, žiadame Vás, aby ste ich v záujme ochrany svojho zdravia, ako aj zdravia našich zamestnancov dodržiavali:

Viac