tel.:+421 948 357 570

Nakupuj a užívaj 2022

Nakupuj a užívaj 2022
30. mája 2022 Marcela Surová

Nakupuj a užívaj!

Chystáte sa stavať dom či len máte v pláne menšiu rekonštrukciu? Alebo stavebný materiál nakupujete vo veľkom celoročne? Tak to máte vyhraté! Obchodná spoločnosť ASAS, a.s. totiž spúšťa od 01.06 2022 vernostný program s názvom Nakupuj a užívaj. Vďaka tomuto programu už viac nákup nebude len nákupom. Za nazbierané body z nákupu vo vybraných stavebninách si domov so sebou môžete odniesť atraktívnu cenu, ktorú si vyberiete z našej pestrej ponuky.

 

Množstvo skvelých odmien

Vernostný program bude tentokrát prebiehať počas štyroch mesiacov, v dňoch od 01.06.2022 do 30.09.2022, kedy si prostredníctvom nazbieraných bodov môžete v katalógu odmien na webovej stránke www.nakupujauzivaj.sk vybrať atraktívnu odmenu. Túžite po novom kávovare, chceli by ste kvalitnejší obraz v podobe LED TV, snívate o iPhone, alebo by ste radi šli na dovolenku k moru? To všetko máte so svojimi obľúbenými stavebninami teraz na dosah.

 

Ako to funguje?

Pri každom nákupe tovaru nad 100 eur u člena ASAS, a.s. a od vybraných dodávateľov, ktorí sú zaradení do vernostného programu, Vám na osobnom účte pribudne jeden bod. Body na Váš účet budú pripísané automaticky. Ale na aký účet a kde si treba kontrolovať stav bodov? Stačí ak nakúpite na predajniach členov Aliancie stavebnín ASAS a budete automaticky zaradení do vernostného programu. Vďaka webovej stránke www.nakupujauzivaj.sk môžete sledovať aktuálny stav bodov a prečítať si aj úplné znenie podmienok vernostného programu. Výber odmeny na webe je možný do 20.10.2022.

 

Už vyše 10 rokov verným partnerom

Aliancia stavebnín ASAS, a.s., ktorá pre Vás tento vernostný program pripravila, prostredníctvom svojich partnerských spoločností poskytuje už nejaký ten rok nákup a predaj stavebného materiálu spoľahlivých značiek. V súčasnosti zabezpečuje služby pre 17 obchodných partnerov a celkovo 23 predajných miest, v rámci všetkých regiónov Slovenska. Dodávateľov zaradených do Programu „NAKUPUJ A UŽÍVAJ“ si môžete pozrieť TU.

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*