tel.:+421 948 357 570

Letná ponuka Semmelrock

Letná ponuka Semmelrock
11. júla 2022 Marcela Surová

 

Máte pripravený projekt a uvažuje nad správnou dlažbou? Buďte kreatívni a vytvorte si ideálne miesto pre váš domov, kde budete tráviť čas so svojou rodinou, obklopení podmanivou atmosférou pokoja a lásky. Poďte si s nami a so Semmelrockom zhmotniť svoje sny hneď teraz, výhodne a bez čakania.

Vyberte si z našej letnej ponuky, ktorá prináša eleganciu, moderný a dokonalý dizajn. Objavte produktové rodiny Bradstone a kombinujte v jednom dizajne dlažbu, bazénové lemy, schody, obrubníky a iné betónové prvky. Sortiment ponúkaných produktov dlažieb Plato kombi, Castello Rustico, Umbriano kombi a platní Carat, Bradstone Old Town, Bradstone Travero, Lusso Tivoli sú dostupné skladom v uvedenom termíne od 4.7. 2022 do 31.8.2022 alebo do vypredania zásob.

Zároveň sa môžete zapojiť do súťaže Nová záhrada od Semmerlocku a vyhrať 3 x 500 eur. Čo je potrebné? Kúpiť dlažbu, zrealizovať pokládku, zaregistrovať svoju realizáciu s priloženými fotkami na www.zahradasemmelrock.sk.

Vdýchnite nápaditosť vašim projektov a pripravte sa na skvelý čas na vašej terase.

Celú letnú ponuku nájdete na tomto odkaze a viac informácií sa dozviete tu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*